Boker Magnum Shango 440 nazis

Jaunums

Preces kods: 4045011294655

Preces statuss: Lepriekšpasūtījums

Böker Magnum Shango 01BM0003, Satin 440A, Blue Micarta ir praktisks un lietotājam draudzīgs kabatas nazis. Šis kabatas nazis piedāvā visu nepieciešamo daudziem ikdienas dzīves cienītājiem: ergonomisku rokturi, bloķēšanas mehānismu, kas piemērots gan kreiļiem, gan labročiem, un izturīgu stiepļu kabatas klipsi. Ja meklējat kabatas nazi ikdienas lietošanai, piemēram, kā darba nazi, Böker Magnum Shango ir lieliska izvēle.

€3990 ar PVN
Vai jums ir jautājumi par šo preci? Jautāt

Böker Magnum Shango 01BM0003, Satin 440A, Blue Micarta kabatas nazis ir jauks ikdienas dzīves nazis zilā krāsā. Ar 8,5 cm asmens garumu šis nazis ir ideāli piemērots ērtai pārnēsāšanai. Aizvērtā veidā tas ir tikai 11,5 cm garš un sver 97 g.

Böker Magnum Shango 01BM0003, Satin 440A, Blue Micarta kabatas nazi ir ļoti viegli atvērt ar vienu roku, pateicoties īkšķa aizdarei. Pēc atvēršanas izturīgā Crossbar Lock slēdzene nodrošina, ka asmens ir nofiksēts un lietošanas laikā nejauši neaizvērsies. Šīs slēdzenes lieliska iezīme ir tā, ka to var viegli lietot gan kreiļi, gan labroči.

Nosaukums Crossbar Lock ir vispārīgs termins šāda veida slēdzenēm. Šī mehānisma pamatā bija Benchmade izstrādātā Axis Lock. Mūsdienās vairāki ražotāji labprāt izmanto vienu un to pašu mehānismu, lai gan dažreiz ar dažādiem nosaukumiem.
Asmens izgatavots no 440A tērauda
Šī Böker naža asmens ir izgatavots no 440A. Tas ir nerūsējošais tērauds, ko ir viegli asināt, tas diezgan labi saglabā asumu un ir ļoti pieejams. Tas varbūt nav nekas īpašs, taču tā kvalitāte ir laba.
Šī naža asmens ir papildināts ar satīna apdari . Tā ir šika un gaumīga apdare, kas ir ļoti populāra.
Mikartas rokturis
Šī Böker Magnum rokturis ir izgatavots no mikartas un tā garums ir 11,5 cm. Mikarta ir lielisks materiāls kabatas naža rokturiem. Šis materiāls ir satverams, relatīvi viegls un izskatās ļoti forši. Tas ir izgatavots no auduma šķiedrām un sintētiskiem sveķiem. Iegūtie slāņi bieži vien pat liek mikartai izskatīties nedaudz līdzīgai kokam. Tomēr tas ir ļoti stabils un izturīgs materiāls.

  • Tips: Kabatas nazis
  • Gravējums: Jā
  • Zīmols: Magnum
  • Kopējais garums: 20,00 cm
  • Asmens garums: 8,70 cm
  • Asmens biezums: 3,40 mm
  • Svars: 91,00 g
  • Asmens materiāls: 440A
  • Roktura materiāls: Mikarta
  • Atvērējs: Īkšķa kniedes
  • Atvēršana: Atsperes atbalsts
  • Slēdzenes veids: Šķērsstieņa slēdzene
  • Ražots: Āzijā
  • Preces numurs: 01BM0003
Uzrakstīt atsauksmi
Jaunumu abonēšana
Uzrakstīt
Piezvanīt